Holubice
Oficiální stránky obce Holubice

Novinky

Provoz Obecního úřadu.

V pondělí 30.4.2018 a 7.5.2018 bude Obecní úřad uzavřen.

Pronájem pohostinství

         Obec Holubice zveřejňuje záměr pronájmu pohostinství U Kapličky v Holubicích. Pohostinství je součástí budovy kulturního střediska a v případě potřeby je k dispozici nájemci i přísálí kulturního střediska, které se využívá pro zvětšení kapacity pohostinství. Vedle pohostinství je i sál s jevištěm, který se v případě větších kulturních akcí propojuje s přísálím a tvoří jeden celek, ve kterém se pořádají veškeré kulturní akce v obci. V současné době probíhá menší rekonstrukce pohostinství a přidružených prostor a akce bude ukončena k dni 15.5.2018.  Bližší podrobnosti je možné zjistit na Obecním úřadě v Holubicích v úředních hodinách popř. je možno dohodnout na tel.č. 517 375 275 osobní prohlídku objektu. Nabídky je možno zaslat na obec Holubice do 15.5.2018 tak, aby byl časový prostor k vybavení pohostinství. Obec požaduje otevření pohostinství k datu 1.6.2018.

 

Pálení čarodejnic

TJ Holubice zve všechny malé i velké čarodějnice a čaroděje na Pálení čarodějnic. Akce se koná v pondělí 30.4.2018 od 17hod. na hřišti TJ Holubice. Posezení u ohně, možnost opékání vlastních i na akci zakoupených špekáčků, soutěže a diskotéka nejen pro děti. Odměna pro všechny čaroděje a čarodějnice.  Na čepu limonáda a pivo Vildenberg. S sebou dobrou náladu a hudební nástroje.

Ordinace MUDr.Svobodové

MUDr.Svobodová oznamuje, že v pondělí 30.4.2018 neordinuje, zastupuje MUDr. Pikolon v Šaraticích, v  pondělí 7.5.2018 ordinujeme pouze od 8:00-do 12:00 v Křenovicích.

Odvoz velkoobjemových a nebezpečných odpadů.

Kola pro Afriku.

Registrace k odběru novinek

Sdělujeme Všem zájemcům o zasílání novinek z WEBu obce Holubice do soukromých mailů postup přihlášení. Na pravé straně záhlaví WEBu pod měnící se fotografií obce je nabídka odběr novinek. V této nabídce si každý vyplní jednotlivé kolonky  a to : svoje jméno, e-mailovou adresu  a na závěr odklikne kolonku registrovat. Po těchto operacích přijde každému oznámení na jeho e-mail a je nutno kliknutím potvrdit registraci k odběru novinek. Po absolvování tohoto postupu budou registrovaným účastníkům přicházet veškeré novinky ukládané na WEB obce Holubice.